Mystery Jackpot Spinner

Mystery Jackpot Spinner

25/04/2019

Hrací automat Mystery Jackpot Spinner je kombináciou overenej klasiky v modernom prevedení, kde si otočíte kolesom šťastia a nájdete svoje online odmeny. Klasický výherný automat sa vyznačuje rotáciou Mega wheel, Gamble a mnohými ďalšími zaujímavými funkciami.

Mystery Jackpot Spinner disponuje s piatimi výhernými líniami. Má päť pravidelných symbolov, ktoré udeľujú štandardné otočenie kolies, ak sú tri symboly zoradené na susedných valcoch. Víťazstvo z výherných línií sa udeľuje ako Wheel Spins.

Farby určia víťaza

Víťazné otočenia môžete získať, ak trafíte na červenú a čiernu. Koleso hry sa točí, aby ste určili víťaznú farbu. Správne kombinácie vám prinesú zdvojnásobenie počtu otočení. Ak uhádnete nesprávnu farbu, stratíte všetky otočenia, ktoré ste získali. Pre nadšencov ovocných automatov odporúčame vyskúšať tiež hrací automat Bars and Bells a pre tých skalných Sizzling Hot Deluxe.

Symboly ovocia a moderné funkcie sú nadčasové a splnia vám vaše sny. Doprajte si kúsok z víťaznej rotácie vášho kolesa ešte dnes. Roztočte online výherný automat Mystery Jackpot Spinner a nájdite kúsok svojho šťastia v kasíne online.