Hracie automaty Untamed wolf pack

Untamed Wolf Pack

Hracie automaty Untamed wolf majú fantastickú grafiku a jackpoty vynikajú nad ostatnými. Na mojom webe si túto novinku môžete neobmedzene nacvičiť zadarmo a keď si budete veriť si môžete (ale nemusíte) zahrať za peniaze v online kasíne. Držím Vám palce a želám veľa zábavy

Slot plný divokej prírody a neuveriteľných výhier

Untamed Wolf Pack je ďalšia hra od spoločnosti Microgaming. Tento slot je ďalším dôkazom toho, že z dielne Microgamingu vychádza veľa titulov. Majú prepracovanú grafiku, vzácny druh motívu a množstvo funkcií. Témou tohto hracieho automatu je kanadská divočina. A verte mi, tento slot Vás vďaka svojmu motívu bude baviť. Untamed Wolf Pack Vás zavedú do ohromujúcej prírody plnej majestátnych hôr a lesov, šumivých potokov a celá táto krásna scenéria je ozdobená veľkou modrou oblohou. Sú zasadené do naozajstnej divočiny, ale celá táto krásna scenéria Vám vezme dych. Ale týmto sa to len celé začína.

Ocitnete sa v húšti lesov, kde sa pohybujú rôzne zvery, no v centre pozornosti tu vystupujú Vlci. Nebezpečné šelmy, ktoré sa pohybujú vo svorkách a sú vždy pripravení brániť svoju svorku a svojich bratov. Ponúkajú 243 spôsobov, ako vyhrať. Hrá sa na 5 valcoch a sú tu rôzne symboly, ktoré Vám umožňujú vytvoriť výhernú kombinácie. Tento slot ponúka veľmi dobrý rozsah stávkových možností. Pochádza so série „untamed“, ktorá je charakteristická rôznymi divokými alebo exotickými zvieratami, ako napríklad, hrací automat Untamed Bengal Tiger. Tieto automaty sú skvostom, ktorý prináša vynikajúce šance na výhru spolu s lákavými jackpotmi.