Akce: Každý je vítěz pro hráče pokeru

Vyhraj až 4000 € každý den až do 11.10.2015

Od dnes až do jedenáctého října budou mít všichni hráči kasina bet365 šanci vyhrát denní výhru díky akci s názvem Každý je vítěz. Tato skvělá akce probíhá tradičním stylem, kde se losuje výherce ceny, přičemž ceny zde denně jsou v hodnotě až 4 000 €. Každý hráč dostane lístek na denní losování o 2 000 €, pokaždé, když výhra alespoň dva žetony v jakémkoli druhu pokeru. Hráči mohou vyhrát až 50 lístků každý den. Každý hráč, který získá jeden nebo více lístků na losování o 2 000 €, získá zároveň i token, který může použít v jednom z pokerových turnajů. Token je v hodnotě 1 000 €, což je další skvělá možnost jak vyhrát.

Pravidla a podmínky:

  • Akce je platná od 14. září do 11 října a hraje se vždy během 24 hodin, které začínají běžet na oběd daného dne a končí na oběd dalšího dne. Po každém uplynutí 24 hodin se losuje o 2 000 €.
  • Lístek do slosování získáte za každé dva žetony získané během hraní pokeru, přičemž jejich celkově můžete získat až 50 denně, přičemž při získání jednoho nebo více losovacích lístků získáváte i volný vstup do jednoho pokerového turnaje v hodnotě 1000 €.
  • Jeden žeton získáte za každý Merit bod, který získáte na Premium stolech, na každém jiném stole dostanete půl žetonu za každý bod, který získáte.
  • Merit body získáváte při hře za reálné peníze, pokud budete hrát stolní hry s maximálními sázkami 2 € nebo 4 € nebo v turnajích s maximálním vkladem 50 €, v hrách Sit & Go s maximálním vkladem 350 €. Body získáváte za každé 1 €, které zaplatíte například na turnajových poplatcích.
  • Abyste mohli získat turnajové tokeny, musíte vložit peníze před skončením kvalifikační doby, tedy 24 hodin. Pokud již je sázka vložena, budete získávat tokeny v závislosti na tom, kolik nahrajete během aktuálních nebo dalších 24 hodin.
  • Oba turnaje, na které se získávají tokeny se konají denně v 19:30 GMT.
  • Pokud nepoužijete tokeny na vstup zdarma, jejich platnost skončí ve finále turnaje.
  • Tokeny, které budou přiděleny na turnaj Premium Steps Sit & Go mohou být použity pouze na vstup do turnaje se stejnou vstupní hodnotou, pokud nebudou použity, jejich platnost skončí po dvou měsících od získání.
News Kasino Bonus